Sprawy małżeńskie budzą dużo emocji i często przebiegają w atmosferze konfliktu. Nierzadko małżonkowie muszą dochodzić swoich spraw w sądzie, domagając się orzeczenia o winie w rozkładzie małżeństwa lub podziału majątku. Skuteczny adwokat Wrocław zapewnia kompleksową obsługę prawną i indywidualne podejście w tych sprawach, dokładając wszelkich starań, aby jak najpełniej chronić interesy klienta. Każda porada prawna ma zawsze na celu najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie. Adwokat Agnieszka Moszczyńska zawsze dąży do zminimalizowania konfliktów pomiędzy stronami. Jako skuteczny adwokat Wrocław jest na bieżąco z regulacjami prawnymi oraz orzecznictwem Sądów.

Sprawy małżeńskie obejmują w szczególności sprawy o:

  • rozwód (z wyłącznej winy jednego z małżonków lub bez orzekania o winie),
  • unieważnienie małżeństwa,
  • separację,
  • alimenty na rzecz dzieci oraz alimenty na rzecz małżonka po rozwodzie,
  • podział majątku dorobkowego (wspólnego), gdy ustanie wspólność majątkowa między małżonkami,
  • unieważnienie wyroku rozwodowego sądu zagranicznego.

Wykwalifikowana adwokat z doświadczeniem

Adwokat Agnieszka Moszczyńska, dzięki wysokim kwalifikacjom, świadczy usługi na poziomie doradztwa prawnego, ale także reprezentowania Klienta w sądzie. Zaangażowanie w proces znacząco zwiększa szansę na wygraną – Klienci mają szansę dowieść swoich praw lub orzec o winie małżonka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rozprawy rodzinne należą do tych najdelikatniejszych, dlatego dbamy o dyskrecję oraz profesjonalne podejście do tematu. Adwokat Agnieszka Moszczyńska świadczy kompleksowe usługi – doradztwo, ale także reprezentowanie Klienta w sądzie po stronie oskarżonego, jak i oskarżyciela.

Kwalifikacje na najwyższym poziomie

Dogłębna znajomość wielu dziedzin prawa decyduje o wysokich kompetencjach, które wykorzystywane są m.in. podczas procesów z zakresu prawa rodzinnego. Zaangażowanie adwokat pozwala lepiej zrozumieć sprawę i podjąć odpowiednią linię obrony czy oskarżenia, dzięki której jest w stanie uzyskać zadowalające rezultaty. Liczne wygrane rozprawy świadczą o umiejętnościach prawniczki Agnieszki Moszczyńskiej. Oferuje zarówno wsparcie podczas procesu przygotowawczego, jak i reprezentowanie Klienta w sądzie. Każdą rozprawę oraz każdego Klienta traktuje indywidualnie, co pozwala dobrać właściwą taktykę, odpowiednią do charakteru sprawy.

Kompleksowe wsparcie prawne w sprawie rozwodowej

Kancelaria Adwokacka adwokat Agnieszki Moszczyńskiej specjalizuje się w wielu gałęziach prawa, w tym również prawa rodzinnego, które uchodzi za skomplikowane i najdelikatniejsze. Właściwe podejście oraz doświadczenie sprawiają, że każda rozprawa przebiega w spokojnych warunkach i dąży do ugody lub wyegzekwowania swojego majątku, w zależności od charakteru sprawy.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka bezpieczeństwa
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM