Kancelaria adwokat Agnieszki Moszczyńskiej zajmuje się sprawami m.in. z zakresu praw autorskich, prawa karnego, pracy i lokalowego. Domeną Kancelarii jest również prawo międzynarodowe. Kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach karnych, w których został wydany Europejski Nakaz Aresztowania oraz w sprawach o ekstradycję. Znajomość prawa międzynarodowego pozwala rzetelnie prowadzić sprawy transgraniczne. Do każdej z nich podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu Klienci mogą liczyć na pełne zaangażowanie i fachową pomoc prawną.

Kompleksowe doradztwo w zakresie prawa międzynarodowego

Kancelaria świadczy pomoc prawną osobom zamieszkującym poza granicami Polski w sprawach o charakterze międzynarodowym, dla których właściwy jest sąd polski, w tym w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych oraz gospodarczych. Świadczymy obsługę prawną również w sprawach, które toczą się przed organami lub sądami państw obcych, współpracując z Kancelariami z krajów Unii Europejskiej oraz USA. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o charakterze transgranicznym pozwala nam zapewnić wszechstronną pomoc prawną.

Procesy na arenie międzynarodowej

Kancelaria prowadzi sprawy, w których wydano europejski nakaz zapłaty oraz o uznanie i stwierdzenie wykonalności orzeczenia sądu zagranicznego, w tym o uznanie wyroku w sprawach rodzinnych.

W przypadku gdy doszło do naruszenia praw człowieka Adwokat Agnieszka Moszczyńska pomaga także dochodzić praw przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

Pomoc wyspecjalizowanej adwokat

Prawo międzynarodowe zyskuje na znaczeniu i wymaga znajomości szeregu regulacji prawnych, które aktualizowane są w bardzo szybkim tempie. Jego stosowanie wymaga odpowiedniego przygotowania oraz doświadczenia, które dobry adwokat powinien posiadać. W tym celu dobry adwokat stale musi rozwijać swoje umiejętności oraz wiedzę i śledząc najnowsze regulacje prawne, być na bieżąco z nowelizacjami.

Z zakresu prawa międzynarodowego prowadzimy sprawy z zakresu:

  • Postępowanie przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu,
  • międzynarodowe postępowanie cywilne (uznanie i stwierdzenie wykonalności orzeczeń sądów państw obcych, czynności dotyczące spadku po cudzoziemcach, europejski nakaz zapłaty).
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka bezpieczeństwa
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM