Inną domeną Kancelarii jest prawo międzynarodowe. Adwokat Agnieszka Moszczyńska udziela pomocy w sprawach karnych, w których został wydany Europejski Nakaz Aresztowania.

Kancelaria świadczy pomoc prawną osobom zamieszkującym poza granicami Polski w sprawach o charakterze międzynarodowym, dla których właściwy jest sąd polski, w tym w sprawach karnych, rodzinnych, spadkowych oraz gospodarczych.

Kancelaria prowadzi sprawy dotyczące wydania europejskiego nakazu zapłaty oraz o uznanie i stwierdzenie wykonalności orzeczenia sądu zagranicznego, w tym o uznanie wyroku w sprawach rodzinnych.

Adwokat Agnieszka Moszczyńska pomaga także dochodzić swoich praw przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

Prawo międzynarodowe zyskuje na znaczeniu i wymaga znajomości szeregu regulacji prawnych, które aktualizowane są w bardzo szybkim tempie. Jego egzekwowanie wymaga odpowiedniego przygotowania oraz doświadczenia.

Z zakresu prawa międzynarodowego prowadzimy sprawy z zakresu:

  • postępowania przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasbourgu,
  • miedzynarodowego postępowania cywilnego (uznanie i stwierdzenie wykonalności orzeczeń sądów państw obcych, czynności dotyczące spadku po cudzoziemcach, europejskich nakazów zapłaty).
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka bezpieczeństwa
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM