Prawo karne jest jedną z gałęzi prawa, jaką adwokat Agnieszka Moszczyńska zajmuje się od wielu lat. Jako dobry adwokat Wrocław z doświadczeniem, do każdej sprawy karnej podchodzę z uwagą, dążąc do zapewnienia wysokiej skuteczności na każdym etapie postępowania karnego : w postępowaniu przygotowawczym, w postępowaniu sądowym, w postępowaniu wykonawczym. Kancelaria adwokacka Wrocław zapewnia pomoc prawną i obronę dla osób podejrzanych, oskarżonych, skazanych, jak również profesjonalną pomoc dla tego, kto został pokrzywdzony przestępstwem.

Zakres działalności

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu prowadzi sprawy o wykroczenia, sprawy karne oraz o wykroczenia od wielu lat. Praktyczna znajomość prawa karnego oraz wieloletnie doświadczenie adwokat Agnieszki Moszczyńskiej dają pewność właściwej obrony podejrzanego i oskarżonego w postępowaniu karnym. Prowadzimy sprawy karne na terenie całej Polski na etapie postępowania przygotowawczego, postępowania przed sądem pierwszej i drugiej instancji, a także postępowania wykonawczego. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu prawa karnego skarbowego, również w formie doradztwa.

Kancelaria, a także podejrzanych i oskarżonych o popełnienie przestępstwa w postępowaniu karnym. Świadczymy pomoc prawną dla osób poszkodowanych, dochodzących swoich praw w sprawach karnych. Stawiając na pierwszym miejscu interes klienta, z ostrożnością rozważam podejmowanie określonych czynności procesowych w sprawach karnych, ważąc, aby jak najlepiej zadbać o interes klienta i zminimalizować negatywne konsekwencje związane z udziałem w postępowaniu karnym. Jako skuteczny adwokat w sprawach karnych wnikliwie analizuję każdą sytuację procesową i opracowuję strategię działania w konkretnej sprawie karnej. Wszystkie informacje powierzone przez Klientów objęte są gwarancją poufności. Zawsze dążymy do zapewnienia, aby prawo karne było przestrzegane przez organy ścigania oraz sądy na każdym etapie postępowania karnego.

Po stronie oskarżonego i oskarżyciela

Kancelaria prowadzi sprawy o odszkodowania w sprawach karnych, zarówno za szkodę wyrządzoną przestępstwem jak i za niesłuszne tymczasowe aresztowanie oraz za naruszenie dóbr osobistych osadzonych w aresztach śledczych i w zakładach karnych. Znajomość tej dziedziny prawa oraz bogate doświadczenie zapewniają wysoką skuteczność, dzięki czemu jako adwokat mam na swoim koncie wiele wygranych procesów, zarówno po stronie oskarżonego, jak i oskarżyciela posiłkowego.

Wsparcie na każdym etapie postępowania

Doświadczenie, praktyczna wiedza oraz rzetelność gwarantują, że każda sprawa karna traktowana jest z odpowiednią uwagą, w sposób właściwy ze względu na okoliczności. W ramach prowadzenia sprawy karnej zapewniamy opracowanie skutecznej taktyki i linii obrony w postępowaniu przygotowawczym, udział w przesłuchaniach, posiedzeniach aresztowych, obronę w postępowaniu sądowym włącznie ze w wspólnym z klientem przygotowywaniem się do rozprawy, sporządzenie pism procesowych, takich jak odpowiedź na akt oskarżenia, wniosek dowodowy, apelacja, kasacja, wniosek o wyrok łączny, odroczenie wykonania kary, przerwę w wykonywaniu kary, odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego , warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania reszty kary pozbawienia wolności, zatarcie skazania.

W zależności od charakteru sprawy i stopnia skomplikowania oraz czasu poświęconego na jej prowadzenie, ustalane jest honorarium.

Kompleksowe wsparcie i pomoc prawna dla pokrzywdzonego

Zapewniamy także pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem, biorąc udział w postępowaniu karnym jako pełnomocnik pokrzywdzonego lub oskarżyciela posiłkowego. Kancelaria Adwokacka Wrocław świadcząc pomoc prawną w sprawie karnej, reprezentuje interesy osoby i instytucji pokrzywdzonej w wyniku przestępstwa, dążąc do respektowania ich praw i słusznych interesów w postępowaniu karnym, w tym do orzeczenia przez Sąd odpowiednich nakazów i zakazów oraz środków karnych. Kancelaria Adwokacka Wrocław dochodzi także odszkodowań w toku lub po zakończeniu postępowania karnego.

Adwokat Agnieszka Moszczyńska dzięki bogatemu doświadczeniu, rzetelności oraz zaangażowaniu w każdą prowadzoną sprawę, to skuteczny adwokat Wrocław. Kancelaria Adwokacka Wrocław mieści się w samym centrum, tuż przy kompleksie Sądów Rejonowych oraz Sądzie Okręgowym.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka bezpieczeństwa
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM