Adwokat Agnieszka Moszczyńska zajmuje się sprawami karnymi we Wrocławiu już od wielu lat. Jako mecenas z dużym doświadczeniem wszystkie sprawy traktuje priorytetowo – w taki sposób, by czynności podejmowane na poszczególnych etapach postępowania karnego: w postępowaniu przygotowawczym, sądowym oraz wykonawczym, osiągnęły skutek zgodny z oczekiwaniami Klienta.W zależności od charakteru i stopnia skomplikowania sprawy adwokat Agnieszka Moszczyńska we Wrocławiu wykorzystuje takie środki przewidziane w prawie, które zagwarantują sukces w postępowaniu w możliwie najkrótszym czasie.

Skuteczny adwokat w sprawach karnych we Wrocławiu – zakres działalności

Kancelaria adwokacka we Wrocławiu prowadzi sprawy karne, sprawy karnoskarbowe oraz sprawy o wykroczenia niezależnie od tego, przed jakim sądem postępowanie zostało wszczęte. Oznacza to, że adwokat Agnieszka Moszczyńska zajmuje się interesami Klientów pochodzących z całej Polski. W związku z prowadzonymi sprawami Kancelaria każdorazowo oferuje szereg profesjonalnych usług, w tym: opracowanie skutecznej linii obrony w postępowaniu przygotowawczym (które obejmuje przygotowanie się do rozprawy wspólnie z Klientem) oraz obronę w postępowaniu sądowym, udział w przesłuchaniach, posiedzeniach aresztowych, a także sporządzenie pism procesowych, takich jak: odpowiedź na akt oskarżenia, apelacja, kasacja, wniosek o wyrok łączny, wniosek o odroczenie wykonania kary, wniosek o przerwę w wykonywaniu kary czy wniosek o udzielenie zezwolenia na odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego.

Kancelaria Agnieszki Moszczyńskiej posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowanie związanych z postępowaniem karnym. Chodzi w szczególności o sprawy dotyczące szkody wyrządzonej przestępstwem, niesłusznego tymczasowego aresztowania oraz naruszenia dóbr osobistych osób osadzonych w aresztach śledczych i zakładach karnych.

W końcu też jednym z trzonów działalności Kancelarii adwokat Agnieszki Moszczyńskiej jest profesjonalne doradztwo prawne, w ramach którego osoba zainteresowana nabywa praktyczną wiedzę dotyczącą swojej indywidualnej sytuacji prawnej.

Adwokat Agnieszka Moszczyńska – sposób działania w sprawie karnej

Adwokat Agnieszka Moszczyńska w zakresie prawa karnego zajmuje się we Wrocławiu zarówno sprawami osób podejrzanych oraz oskarżonych o popełnienie przestępstwa, jak i osób poszkodowanych, dochodzących swoich praw w postępowaniu karnym. Mając na względzie dobro Klienta adwokat Agnieszka Moszczyńska we Wrocławiu w sprawach karnych z ostrożnością i uwagą rozważa wszystkie istotne kwestie i w ten sposób minimalizuje ryzyko, jakie dla Klienta niesie ze sobą udział w postępowaniu. Co ważne, wszystkie informacje powierzone przez Klientów objęte są gwarancją poufności. Adwokat Agnieszka Moszczyńska we Wrocławiu zawsze dąży do tego, aby w toku spraw karnych prawo przestrzegane było tak przez organy ścigania, jak i sądy na każdym etapie postępowania karnego.

Adwokat Agnieszka Moszczyńska – indywidualne podejście do Klienta

Tym, co wyróżnia Kancelarię mecenas Agnieszki Moszczyńskiej jest indywidualne podejście do każdej sprawy. Odpowiednia komunikacja obejmująca poznanie potrzeb i oczekiwań Klienta stanowi w tym przypadku gwarancję sukcesu w postępowaniu oraz, w konsekwencji, satysfakcjonującej współpracy. Komunikacja oraz rzetelność stanowią w tym przypadku gwarancję tego, że każda sprawa karna traktowana jest z odpowiednią uwagą, w sposób właściwy ze względu na swoiste okoliczności.Indywidualne podejście dotyczy również sposobu uzgadniania wysokości wynagrodzenia za podejmowane czynności czy pomoc prawną. Adwokat Agnieszka Moszczyńska we Wrocławiu ustala honorarium za czynności podjęte w ramach spraw karnych w zależności od charakteru sprawy i stopnia skomplikowania oraz czasu poświęconego na jej prowadzenie. Wszystkie ustalenia finansowe dokonywane są w sposób jasny i przejrzysty, zapewniający Klientowi bezpieczeństwo i satysfakcję.

Adwokat Agnieszka Moszczyńska we Wrocławiu dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie prawa karnego, rzetelności oraz zaangażowaniu potrafi skutecznie prowadzić każdą sprawę karną. Praktyczna znajomość prawa karnego oraz zdobyta przez adwokat Agnieszkę Moszczyńską wiedza dają pewność właściwej ochrony interesów Klientów niezależnie od ich sytuacji prawnej.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka bezpieczeństwa
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM