Kancelaria Adwokacka Agnieszki Moszczyńskiej z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych. Znajomość prawa karnego oraz wieloletnie doświadczenie adwokat Agnieszki Moszczyńskiej, daje pewność właściwego przeprowadzenia postępowania. Kancelaria mieści się we Wrocławiu, jednak prowadzi sprawy na terenie całej Polski i na każdym etapie postępowania w sprawach karnych, tj. na etapie postępowania przygotowawczego oraz postępowania przed sądem, a także postępowania wykonawczego. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu prawa karnego skarbowego.

Kancelaria podejmuje się obrony w postępowaniu karnym osób obwinionych o wykroczenia, osób poszkodowanych dochodzących swoich praw w sprawach karnych, osób podejrzanych i oskarżonych o popełnienie przestępstwa. Stawiając na pierwszym miejscu interes klienta, adwokat Agnieszka Moszczyńska z ostrożnością rozważa podejmowanie określonych czynności procesowych w sprawach karnych, ważąc aby jak najlepiej zadbać o interes klienta i zminimalizować negatywne konsekwencje związane z udziałem w postępowaniu karnym. Jako skuteczny adwokat w sprawach karnych wnikliwie analizuje każdą sytuację procesową i opracowuje strategię działania w konkretnej sprawie karnej. Wszystkie informacje powierzone przez Klientów objęte są gwarancją poufności.

Kancelarii prowadzi sprawy o odszkodowania w sprawach karnych, zarówno za szkodę wyrządzoną przestępstwem jak i za niesłuszne tymczasowe aresztowanie oraz za naruszenie dóbr osobistych osadzonych w aresztach śledczych i w zakładach karnych.

Doświadczenie, praktyka oraz rzetelność gwarantują, że każda sprawa karna traktowana jest indywidualnie. W ramach prowadzenia sprawy karnej zapewniamy obronę w postępowaniu przygotowawczym, udział w przesłuchaniach, posiedzeniach aresztowych, obronę w postepowaniu sądowym, sporządzenie pism procesowych, apelacji, kasacji, wniosków o wyrok łączny.

Zapewniamy także pomoc osobom poszkodowanym przestępstwem, biorąc udział w postępowaniu karnym jako pełnomocnik osoby poszkodowanej lub oskarżyciela posiłkowego.

Świadcząc pomoc prawną w sprawie karnej dążymy do tego, aby prawo karne było przestrzegane przez organy ścigania oraz sądy na każdym etapie postępowania karnego.

Na etapie postępowania wykonawczego Adwokat Agnieszka Moszczyńska prowadzi także sprawy karne o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności, przerwę w odbywaniu kary, zawieszenie wykonania kary pozbawienia wolności, odbywanie kary w systemie dozoru elektronicznego, warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary.

Z zakresu prawa karnego i karno-skarbowego podejmujemy się obrony osób oskarżonych (podejrzanych) o przestępstwa karne, karne skarbowe, o wykroczenia i z ustaw szczególnych, reprezentujemy osoby i instytucje pokrzywdzone w wyniku przestępstwa, a także dochodzimy w ich imieniu odszkodowań w toku lub po zakończeniu postępowania karnego.

Skuteczność adwokat Agnieszki Moszczyńskiej w sprawach karnych wynika z doświadczenia, rzetelności oraz zaangażowania w każdą prowadzoną sprawę.

  • Z zakresu prawa karnego i karno-skarbowego podejmujemy się obrony osób oskarżonych (podejrzanych) o przestępstwa karne, karne skarbowe, o wykroczenia i z ustaw szczególnych, reprezentujemy osoby i instytucje pokrzywdzone w wyniku przestępstwa, a także dochodzimy w ich imieniu odszkodowań w toku postępowania karnego.
  • W zakresie prawa karnego wykonawczego pomoc prawna obejmuje m. in.: reprezentowanie w sprawie o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności, o udzielenie przerwy w wykonaniu kary pozbawienia wolności, warunkowe przedterminowe zwolnienie oraz warunkowe zawieszenie wykonania kary.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka bezpieczeństwa
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM